Witamy na stronie Dąb Bolko - Drzewo Roku 2015   Aby odsłuchać zaznaczenie, kliknij na ikonę głośnika! Witamy na stronie Dąb Bolko - Drzewo Roku 2015 Powered By GSpeech

Przedstawiciele Klubu Gaja w Hniszowie

logo Klubu Gaja22 maja 2015 r. w Hniszowie gościła delegacja Klubu Gaja, który pracuje na rzecz ochrony przyrody i zwierząt oraz kształtowania proekologicznych postaw społecznych. Spotkanie związane było z Ogólnopolskim Konkursem Drzewo Roku 2015, w którym to nasz dąb Bolko zakwalifikowany został do finałowej 16.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na rolę drzew w naszym życiu, wzmocnienie świadomości społecznej w odniesieniu do środowiska, w którym żyjemy oraz wyłonienie najważniejszego, najciekawszego, najbardziej lubianego i cenionego przez społeczności lokalne drzewa w naszym kraju.

W tym roku przypadł nam wielki zaszczyt reprezentowania województwa lubelskiego w konkursie na Drzewo Roku 2015. Przypominamy, że głosowanie rozpocznie się 1 czerwca i potrwa cały miesiąc. Zachęcamy do uczestnictwa w inicjatywie, poprzez oddanie głosu na naszego wspólnego reprezentanta.

Aby odsłuchać zaznaczenie, kliknij na ikonę głośnika! Powered By GSpeech